BtcTurk Yeni Malatyaspor'umuzun 'MALATYA SPOR KÖYÜ' Projesini Gururla Sunuyoruz.

CUMHURBAŞKANIMIZ'DAN 'SPOR KÖYÜ PROJESİ'NE TAM DESTEK

BtcTurk Yeni Malatyaspor'umuzda ikinci etabının yapımına sayılı günler kalan ve sadece Malatya için değil, bölge sporu için de büyük önem taşıyan 'Futbol Köyü' projemize Cumhurbaşkanımız'dan tam destek geldi.
Ak Parti Malatya Milletvekilimiz ve MKYK Üyesi Sayın Öznur Çalık'ın girişimleriyle, Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz görüşmede Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Futbol Köyü projemize tam destek sözü aldık. 
Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Malatya Milletvekilimiz Sayın Öznur Çalık'ın da yer aldığı görüşmede Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan yapılması planlanan Futbol Köyü projesine arsa tahsisi ve kaynak aktarımı gibi konularda destek verilmesi için gerekli talimatları verdi.
BtcTurk Yeni Malatyaspor Kulübü olarak, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Malatya Milletvekilimiz ve MKYK Üyesi Sayın Öznur Çalık'a desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Sadece Malatya’ya değil; bölgeye, hatta Türk futboluna çok şeyler katacak BtcTurk Yeni Malatyaspor'umuzun 'Malatya Spor Köyü' projesini gururla sunuyoruz.

Top