single

Yeni Malatyaspor & Helenex iş birliği toplantısı

Kulübümüz ile Helenex Bilişim A.Ş. arasında YMS Token tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Kulübümüz ile Helenex Bilişim A.Ş. arasında YMS Token tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Malatya Mövenpick Otel’de bugün düzenlenen toplantıya Kulüp Başkanımız Adil Gevrek, Helenex Bilişim kurucusu Yalçın Eldoğan, Helenex Bilişim şirket Avukatı Gökhan Tatlı, Kulübümüz Mali İşler Sorumlusu Mehmet Koçyiğit, Yönetim Kurulu Üyemiz İlhan Çelebi ve basın mensupları katıldı.

Helenex Bilişim kurucusu Yalçın Eldoğan, “Yeni Malatyaspor ismi kripto para sektöründe bilinen bir marka. Biz de bunun bilincinde olduğumuz için sayın Başkana teklifimizi sunduk. Anlaşmamızı 4 + 12 ay olarak belirledik. Yeni Malatyaspor’un kripto parasını YMS Token adı altında çıkarttık. www.yenimalatyaspor.io websitesi üzerinden ön satışımız başladı. Süreç devam ediyor. Haziran ayında hem kendi borsamızda hem başka borsalarda arz edeceğiz. Bizleri burada yalnız bırakmayan basın mensuplarına ve Başkanımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Kulüp Başkanımız Adil Gevrek, “Anlaşmanın her iki taraf için hayırlı olmasını diliyorum. Uzun zamandır isim sponsorumuz yoktu. Helenex ile hem isim hakkımız hem de YMS Token ile ilgili iş birliği yapıyoruz. Pandemiden dolayı kulüplerimiz ciddi sıkıntıda. Pandemi futbol sektörüne de büyük kayıplar yaşattı. Sponsorluklarla kayıpları ve sıkıntıları az da olsa gideriyoruz. Yalçın Bey’e Yeni Malatyaspor’umuza vermiş olduğu desteklerden ötürü teşekkür ediyorum. İnşallah iş birliğimiz uzun süre devam eder.” ifadelerine yer verdi.

Top