single

Antalyaspor 1 - 1 Yeni Malatyaspor maç sonu açıklamaları

Teknik direktörümüz Hamza Hamzaoğlu ve futbolcumuz Kubilay Kanatsızkuş maç sonu açıklamalarda bulundu.

Yeni Malatyaspor'umuzun 1-1 berabere kaldığı Antalyaspor maçı sonrası açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu, "Geri düşmemize rağmen beraberliği yakaladık. Ama rakibe üstünlük sağlayamadık. Her ne kadar biraz daha topa sahip gibi görünmüş olsakta etkili hücumlar geliştiremedik. Daha etkili olmamız lazımdı. Daha sonuca giden bir oyun ortaya koymamız lazım. Bunda başarılı olamadık. Sonuçta deplasmanda oynadığımız bir maç. Antalyaspor iyi bir takım. Tehlikeli oyuncuları var. Burdan aldığımız bir puan en azından bizi önümüzdeki haftaya iyi taşıyacaktır.

Planlamamız, alabildiğimiz kadar puan almak. Futbol oynamayı artık biraz daha ikinci plana attık. Artık herkesin herhalde böyle bir hesabı oldu. Oyundan çok artık sonuca odaklı oynamak zorundayız. Şartlar bizi buna itiyor. Sezon sonunda en üst noktaya kadar çıkmaya çalışacağız. Kazanabildiğimiz kadar maç kazanmaya çalışacağız ama kolay olmayacak. Herkes artık kolay kolay teslim olmuyor. Güvenli oyunu sürdüreceğiz." ifadelerine yer verdi.

Kubilay Kanatsızkuş, "Aslında iki takımda çok pozisyon üretemedi. Ortada geçen bir maç. Kazanmak istiyorduk. Kazanmak için iyi hazırlanmıştık. Deplasmandan bir puan aldık. Deplasmanda olduğumuz için yenilmemek önemliydi bizim için. Umarım önümüzdeki hafta içeride galibiyet alıp üst sıralara doğru tırmanırız." dedi.

Top