single

Yeni Malatyaspor 4 - 1 Çaykur Rizespor maç sonu açıklamaları

Teknik direktörümüz Hamza Hamzaoğlu, Futbolcularımız Mustafa Eskihellaç ve Kubilay Kanatsızkuş maç sonu açıklamalarda bulundu.

Yeni Malatyaspor'umuzun 4-1 galip geldiği Çaykur Rizespor maçı sonrası açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu, "Aslında çok beklemediğimiz bir şey değildi. Çünkü 4 gün önce çok ciddi bir maç oynadık. 120 dakika çok iyi mücadele ettiler. Ama bu takımın bir arada oynamasını ve oyuna başlamasını görmek istedim. Daha sonra devre arasında 3 oyuncu değişikliği yapıp daha diri daha dinamik arkadaşlar ile bir takviye yapalım dedik takıma ve farklı bir oyun anlayışına gidelim dedik. Şükürler olsun bu da sonuç verdi. Kazandığımız için mutluyuz. " ifadelerine yer verdi.

Futbolcumuz Mustafa Eskihellaç,  " Hem Malatyaspor forması ile hem de Süper Lig'de ilk golüm. Çok mutluyum. Böyle bir maçta da nasip olması ayrıca mutluluk verici bir şey. Penaltıdan bir gol yedik. Morelimiz bozuldu. Zaten son haftalarda bir kötü gidişatımız vardı. Bu maç onu çevirmek için büyük bir fırsattı. Çok mutlu olduk bu kötü gidişatı değiştirdiğimiz için. Bu iyi gidişatımızı devam ettireceğiz inşallah." dedi.

Kubilay Kanatsızkuş ise, "Bugün ne yapıp edip 3 puan almamız gereken bir maçtı. Maça da iyi başladık aslında. İstemediğimiz bir penaltı golü ile geriye düştük. Devre arasında soyunma odasında da konuştuk geri döneceğimizi. İkinci yarıda bambaşka bir oyun oynadık. Ben de attığım goller ile takıma katkı sağladığım için çok mutluyum. Önemli olan 3 puan almaktı. Tabi bunun için de mutluyuz." dedi.

Top