single

Hosgeldin Kemal Özdeş

BtcTurk Yeni Malatyasporumuz'da, Sergen Yalçın’la yolların ayrılmasıyla boşalan teknik direktörlük görevine Kemal Özdeş getirildi. Özdeş’le sözleşme imzalandı.

BtcTurk Yeni Malatyasporumuz’da, Sergen Yalçın’la yolların ayrılmasıyla boşalan teknik direktörlük görevine Kemal Özdeş getirildi. Özdeş’le sözleşme imzalandı.

Devre arasında teknik direktör Sergen Yalçın ile yollarını ayıran kulübümüz Yönetim listesinde yer alan isimlerle temasa geçerken, bu isimler arasında Kemal Özdeş ön plana çıktı.

Özdeş’le ön anlaşmanın sağlanmasından sonra akşam saatlerinde de Kulüp Başkanı Adil Gevrek’in ofisinde resmi sözleşme imzalandı.

Kulübün sosyal medya hesabından gece yapılan açıklamada, “Kulübümüz, teknik direktörlük görevi için Kemal Özdeş ile anlaşmıştır. Büyük camiamıza hayırlı olsun” denildi.

50 yaşındaki teknik adam, son olarak İstanbul ekibi Kasımpaşa’yı çalıştırmıştı. Özdeş, daha önce Manisaspor, Gençlerbirliği, Balıkesirspor, Karşıyaka, Elazığspor ve Kasımpaşa takımlarında teknik direktörlük görevinde bulundu.

Top