single

Futbolcumuz Hadebe'nin Basın Açıklaması

STOPERİMİZ HADEBE’DEN AÇIKLAMA: Zimbabveli genç stoperimiz Teenage Hadebe, “Rize maçında bu istemediğimiz bir sonuçtu. Bizde böyle bir şeyin olmasını istemiyorduk takım olarak. 90 dakika boyunca iki tane pozisyon buldular. İkisini de golle sonuçlandırdılar. Biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık ama olmadı. Şimdi bunu unutup önümüzdeki maça bakacağız. Önümüzde bir maç var. Nerede hatalar yaptık, hangi detayları kaçırdık hocalarımız zaten bunları söylüyorlar. Bunları hemen düzeltip önümüzdeki maça konsantre olacağız.” dedi. Başarılı stoperimiz, gelecek kariyeri için de açıklamalarda bulunarak şunları söyledi: “Şuan gelecek için şunu söyleyebilirim. Daha çok çalışıp belki Türkiye'nin büyük takımların birinde forma giymek isterim.” Bu hafta oynayacağımız Gaziantep FK. maçını da değerlendiren Hadebe, “Tabi Gaziantep FK değişik bir takım. Dışarıda oynayacağız. Ona göre hazırlanacağız ve konsantre olacağız. Kolay bir maç olmayacak ama kazanmak için gideceğiz oraya” ifadelerini kullandı.


Zimbabveli genç stoperimiz Teenage Hadebe, “Rize maçında bu istemediğimiz bir sonuçtu. Bizde böyle bir şeyin olmasını istemiyorduk takım olarak. 90 dakika boyunca iki tane pozisyon buldular. İkisini de golle sonuçlandırdılar. Biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık ama olmadı. Şimdi bunu unutup önümüzdeki maça bakacağız. Önümüzde bir maç var. Nerede hatalar yaptık, hangi detayları kaçırdık hocalarımız zaten bunları söylüyorlar. Bunları hemen düzeltip önümüzdeki maça konsantre olacağız.” dedi.
Başarılı stoperimiz, gelecek kariyeri için de açıklamalarda bulunarak şunları söyledi:
“Şuan gelecek için şunu söyleyebilirim. Daha çok çalışıp belki Türkiye'nin büyük takımların birinde forma giymek isterim.”
Bu hafta oynayacağımız Gaziantep FK. maçını da değerlendiren Hadebe, “Tabi Gaziantep FK değişik bir takım. Dışarıda oynayacağız. Ona göre hazırlanacağız ve konsantre olacağız. Kolay bir maç olmayacak ama kazanmak için gideceğiz oraya” ifadelerini kullandı.

Top