single

Futbolcumuz Umut Bulut'un Basın Açıklaması

Yeni transferimiz Umut Bulut, açıklamalarda bulundu: “Güzel bir camiaya geldim” Güzel bir camiaya geldiğini ifade eden futbolcumuz Umut, “Hedefleri olan ve bundan sonraki süreçte de hedefleri olan güzel bir camiaya geldim. İnşallah bende bu seneki hedeflerde ikinci yarı oynadığım süre içerisinde takıma katkı yapıp, Malatyaspor’umuzu özlenen, istenen yerlere taşırız” dedi. “Her sene 30 maçın üzerinde bir futbolcu olarak söylüyorum” Yaşından dolayı soru işaretlerine sahada mücadelesiyle cevap vereceğini söyleyen futbolcumuz, “İstatistiklere bakıldığı zaman 34 lig maçı var, her sene 30 maçın üzerinde bir futbolcu olarak söylüyorum, oynamadığım maçlarda da cezamdan dolayı yoktum. Birde en önemlisi tabi ki Sergen hocamız. Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi, yetenek bakımından birinci olan hocamızdan bahsediyoruz. Sahada gerekeni inşallah göstereceğimi düşünüyorum” ifadelerini kullandı. “Bana göre Türkiye’nin en iyi hücum yapan takımı” Bulut, takımımızın ligdeki durumuna ilişkin ise “Bana göre Türkiye’nin en iyi hücum yapan takımı olduğunu düşünüyorum. Bunu buraya geldiğim için değil bundan öncede oynadığı futboldan belliydi. 23 puan inşallah önümüzdeki maçı kazanırız, 26 puanla ilk yarıyı bitiririz. İkinci yarıda daha avantajlı olmak ve ligi üst sıralarda bitirmek için galip geleceğimizi düşünüyorum. İnşallah dediğim gibi olur” değerlendirmesinde bulundu.

Yeni transferimiz Umut Bulut, açıklamalarda bulundu:

“Güzel bir camiaya geldim”

Güzel bir camiaya geldiğini ifade eden futbolcumuz Umut, “Hedefleri olan ve bundan sonraki süreçte de hedefleri olan güzel bir camiaya geldim. İnşallah bende bu seneki hedeflerde ikinci yarı oynadığım süre içerisinde takıma katkı yapıp, Malatyaspor’umuzu özlenen, istenen yerlere taşırız” dedi.

“Her sene 30 maçın üzerinde bir futbolcu olarak söylüyorum”

Yaşından dolayı soru işaretlerine sahada mücadelesiyle cevap vereceğini söyleyen futbolcumuz, “İstatistiklere bakıldığı zaman 34 lig maçı var, her sene 30 maçın üzerinde bir futbolcu olarak söylüyorum, oynamadığım maçlarda da cezamdan dolayı yoktum. Birde en önemlisi tabi ki Sergen hocamız. Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi, yetenek bakımından birinci olan hocamızdan bahsediyoruz. Sahada gerekeni inşallah göstereceğimi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

“Bana göre Türkiye’nin en iyi hücum yapan takımı”

Bulut, takımımızın ligdeki durumuna ilişkin ise “Bana göre Türkiye’nin en iyi hücum yapan takımı olduğunu düşünüyorum. Bunu buraya geldiğim için değil bundan öncede oynadığı futboldan belliydi. 23 puan inşallah önümüzdeki maçı kazanırız, 26 puanla ilk yarıyı bitiririz. İkinci yarıda daha avantajlı olmak ve ligi üst sıralarda bitirmek için galip geleceğimizi düşünüyorum. İnşallah dediğim gibi olur” değerlendirmesinde bulundu.

Top