single

Yönetimimiz Kahvaltı Organizasyonunda Malatyalılar ile Bir Araya Geldi

Yönetimimiz kahvaltı organizasyonunda Malatyalılar ile bir araya geldi.
BtcTurk Yeni Malatyaspor'umuz, Ankara Malatyasporlular Derneği ve Ankara Malatyalılar Federasyonu tarafından organize edilen Çukurambar’daki kahvaltı organizasyonunda Malatyalılar ile bir araya geldi. 
Ankaragücü maçı için Ankara’ya giden BtcTurk Yeni Malatyaspor'umuza Malatyalılar yoğun ilgi gösterdi.  Malatyalıları çatısı altında toplayan Ankara Malatyasporlular Derneği ve Ankara Malatyalılar Federasyonu’nun ortak organizasyonuyla kahvaltılı bir buluşma etkinliği düzenlendi.
Organizasyona Cumhurbaşkanı Danışmanı Güldal Akşit, eşi Haluk Akşit, Malatya eski Valisi Saffet Arıkan Bedük, BtcTurk Yeni Malatyaspor'umuzun Başkanı Adil Gevrek, 2. Başkanımız Selim Pilten, Yöneticilerimiz Ahmet Topdağ, Yüksel Demirkol, Hakkı Çelikel,  Veteriner Hekimleri Birliği Genel Başkanı Ali Eroğlu, eski Bayındırlık Müsteşarı Ali Helvacı ile çok sayıda bürokrat ve iş adamı katıldı.
Kulüp olarak, Ankara Malatyasporlular Derneği başkanı Sayın Fuat Yılmaz ve Ankara Malatyalılar Federasyonu Başkanı Sayın Kamil Göksu’ya teşekkür ediyoruz.

Top