single

"Futbol Köyü Projesi"

Kulübümüz ‘Futbol Köyü’ projesi için ilk kazmayı vurdu. |

Başkanımız Sayın Adil Gevrek’in TFF Başkanı Sayın Nihat Özdemir’e sunumunu yaptığı ve Sayın Özdemir’in de ‘benim de hayalimdeki proje’ dediği ‘Futbol Köyü’ projesinin ilk aşaması olan antrenman sahalarının yapımına başlandı.

Geçtiğimiz günlerde TFF Başkanı Sayın Nihat Özdemir’in kulübümüzü ziyaret edip, projenin detaylarını başkanımız Sayın Adil Gevrek’in sunumuyla gördükten sonra çalışmaların ilk etabının başlatılması kararlaştırılmıştı.

Bölge için de büyük önem taşıyan ve içinde antrenman sahalarından, mini stadyuma ve sosyal alanlara kadar her şeyin bulunacağı futbol köyü projesinin ilk aşaması için Yeni Malatya Stadyumu yanındaki alanda çalışmalara başladık.

Bundan sonraki süreçte kulübümüze projenin tamamında katkı ve destek olacaklarını belirten, TFF Başkanı sayın Nihat Özdemir’e, yer tahsisi konusunda destek olacak olan Sn Rektörümüz Ahmet Kızılay’a, projenin yapımı için gerekli desteği sağlayan ve her zaman her ihtiyacımızda yanımızda olan Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Selahattin Gürkan’a teşekkür ediyoruz.

Projenin ilk etabının ardından ikinci etap için de çalışmalara başlanacak.

Top