single

TFF'den Kulübümüze Ziyaret

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Nihat Özdemir ve TFF Yönetim Kurulu Üyesi hemşehrimiz Sayın Hamit Altıntop kulübümüzü ziyaret ederek yeni stadyumun yanına yapılması düşünülen tesisler ile ilgili kulüp başkanımızdan bilgi aldılar. 
Ziyarette Kulüp Başkanımız Sayın Adil Gevrek, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Aziz Yalçınkaya, Mehmet Koçyiğit, İlhan Çelebi, Sportif Direktörumüz Sayın Ali Ravcı ve Kulüp Genel Müdürümüz Sayın Selçuk Günaydın  hazır bulundular. 
Ziyarette ayrıca Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hemşehrimiz Vahap Munyar ve Sabah Gazetesi Yazarları da yer aldılar. 
Kulüp Başkanımız  Sayın Adil Gevrek yeni stadyumun yanına  yapılması düşünülen tesisler ile ilgili sunum yaparak bölge için de büyük önem taşıyan bu projeye destek istedi.
TFF Başkanı Sayın Nihat Özdemir de gerekli desteklerin verileceğini ifade ederek, projenin kendi hayalindeki projeyi yansıttığını ifade etti.
Misafirlerimiz daha sonra antrenman sahalarında incelemelerde bulundular.
Ziyaretin sonunda başkanımız tarafından sayın Nihat Özdemir ve yanındaki heyete BtcTurk Yeni Malatyaspor forması ve kayısı hediye edildi.

Top