single

Kombine Bilet Fiyatları Satışa Çıkıyor

KOMBİNELER SATIŞA ÇIKIYOR 2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu Yeni Malatya Stadyumu’nda geçerli olacak kombinelerin satışı 2 Temmuz Salı günü saat 11:00’da başlayacaktır. 7 Temmuz Pazar günü saat 18:00’a kadar yenileme işlemi yapılacak ardından 8 Temmuz Pazartesi günü saat 11:00’da genel satışımız başlayacaktır.

KOMBİNELER SATIŞI ÇIKIYOR 

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu Yeni Malatya Stadyumu’nda geçerli olacak kombinelerin satışı 2 Temmuz Salı günü saat 11:00’da başlayacaktır. 
7 Temmuz Pazar günü saat 18:00’a kadar yenileme işlemi yapılacak ardından 8 Temmuz Pazartesi günü saat 11:00’da genel satışımız başlayacaktır. 
Kombine yenileme dönemi ve genel satış ile ilgili detaylı bilgi aşağıda ki gibidir. 
 

KOMBİNE SATIŞ KURALLARI

ÖNCELİKLİ KOMBİNE YENİLEME DÖNEMİ

1. 07.02.2019 Salı günü saat:11.00’de başlayacak olup, 07.07.2019 Pazar günü saat18:00’de sonlanacaktır.
2. Taraftarlarımız belirlenmiş tarihler arasında, 2018-2019 sezonunda almış oldukları kombine koltuklarını tekrar  alabilecek olup, istedikleri takdirde başka bir koltuğa kombine alma hakkına sahip olabileceklerdir.
3. Öncelikli satış tarihlerinde kombinesini yenilemeyen taraftarlarımızın öncelik hakkını kaybedecek olup, genel satış döneminde kombine alabileceklerdir.
4. Öğrenci ve bayanların kombine yenileme döneminde %10 indirim uygulanacaktır.
5. Öğrenciler indirimli kombine yenileme işlemleri Merkez gişeden yapılacak olup, güncel öğrenci kimliği aslı ve fotokopisini gişeye ibraz etme zorunluluğu vardır.
6. Öğrencilerin nüfus cüzdanı ve Öğrenci kimlik kartı veya öğrenci belgesi  birbiri ile uyuşmak zorundadır.(Uyuşma sağlanamadığı durumlarda işlem yapılmayacaktır.)
7. Bayanlar indirimli kombine yenileme işlemleri merkez gişeden yapabileceklerdir.

GENEL KOMBİNE SATIŞ DÖNEMİ

1. 08.07.2019 pazartesi günü başlayacaktır.
Kombine satışları sadece Yeni Malatyaspor logolu Passolig kart sahiplerine yapılacaktır.
2. Kombine yenileme için taraftarların Passolig kartlarının e-bilet kullanım süresini 1 haziran 2020’ye kadar uzatmaları gerekmektedir.
3. Sezon başladıktan sonra da kombine satışları devam edecektir.
4. Kombine işlemleri merkez gişeden ve www.passo.com.tr’den yapılacaktır.
5. Genel kombine satış döneminde bayan ve öğreciler için %10 indirim uygulanacak olup,merkez gişeden işlem yapabileceklerdir.
6. Öğrenciler indirimli kombine sahibi olmak için  güncel öğrenci kimliği aslı ve fotokopisini gişeye ibraz etme zorunluluğu vardır.
7. Öğrencilerin nüfus cüzdanı ve Öğrenci kimlik kartı veya öğrenci belgesi  birbiri ile uyuşmak zorundadır.(uyuşma sağlanamadığı durumlarda işlem yapılmayacaktır)

AİLE TRİBÜNÜ

1. Malatya Stadyumunda, batı üst tribünü A-B-C Blokları Yeni Malatyaspor Yönetim kurulu tarafından aile triübünü olarak belirlenmiştir. 
2. Aile tribünü fiyatları indirimli olarak belirlenmiş olup, herhangi bir indirim yapılmayacaktır.
3. Aile tribünü kombine ve bilet işlemleri sadece passolig gişelerinden yapılacaktır.
4. Aile tribünü için Bay-Bayan ve çocuk şartı ve sadece bayan şartı uygulanacaktır.
5. Aile kombinesi veya bilet alan taraftarlarımız kombine ve bilet transferi yapamayacaklardır.

İNDİRİMLİ ALINMIŞ KOMBİNELERİN VE AİLE TRİBÜNÜN KOMBİNERİNİN  TRANSFER HAKKI OLMAYACAKTIR.

Top